Avukatlar

Av. Sadrettin AĞIRBAŞ

1962 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hınıs Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin 2006-2007-2008 yıllarında başkanlığını yapmış, Erzurum Dernekler Federasyon’un Kurucu Üyesi ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi, Çekmeköy Sanayici ve İşadamları Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyeliği, Fenerbahçe Spor Klübü Üyeliği, Çekmeköy Kent Konseyi’nin Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Av. Sadrettin AĞIRBAŞ ceza, idare, taşıma, gayrimenkul alanında uzmanlığı bulunmaktadır. Aynı zamanda ulusal birçok şirkete hukuk danışmanlığı yapmakla birlikte kamuoyunun takip ettiği birçok önemli dosyada avukat olarak görev yapmaktadır.

Av. Serhat AĞIRBAŞ

1976 doğumludur. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2002 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. İki dönem Ümraniye Baro Bölge Temsilciliği görevleri yürütmüş, halen bir çok sivil toplum kuruluşların da aktif olarak görevler yürütmektedir. Av. Serhat AĞIRBAŞ gayrimenkul, taşıma, idare ve ticaret hukuku alanında uzmanlığı bulunmaktadır. Ayrıca ulusal ve uluslararası birçok şirkete hukuk danışmanlığı  yapmaktadır.

Av. Ercan AĞIRBAŞ

1982 doğumludur. 2008 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2009 yılında İstanbul Barosuna kaydolmuştur. Bir Dönem İstanbul Barosu Ümraniye Baro Bölge Temsilciliği ve Çocuk Hakları Bölge Temsilciliği görevlerini yürütmüştür. Av. Ercan AĞIRBAŞ ceza, idare, vergi, iş ve aile hukuku alanında uzmanlığı bulunmaktadır. Hali hazırda ulusal ve uluslararası birçok şirkete hukuk  danışmanlığı ve koordinatörlük görevlerini yürütmektedir. Birçok sivil toplum örgütlerinde ve meslek kuruluşlarında etkin çalışmalar yürütmektedir.

Av. Ece AĞIRBAŞ TATARİ

27 Kasım 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstek Özel Acıbadem Lisesinden 2010 yılında mezun oldu. Lisans eğitimini 2014 yılında Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. 2015 yılında avukatlık ruhsatını alan Av. Ece Ağırbaş Tatari, Bahçeşehir Üniversitesi Özel Hukuk Programında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamıştır. Av. Ece AĞIRBAŞ TATARİ rekabet, kişisel verilerin korunması hakkında kanunun ve fikri sinayi haklar hukuku alanında ve uygulamasında uzmanlığı bulunmaktadır.