Hakkımızda

AĞIRBAŞ HUKUK BÜROSU, hukuk işlerinde, birlikten güç doğar anlayışı çerçevesinde hukukçuların bir çatı altında toplanarak çalışmak suretiyle, daha verimli neticeler alabileceklerini bundan 30 yıl evvel düşünerek, bugünkü anlayıştaki hukuk bürosu oluşumlarının temelini hayata geçiren Av. Emine AĞIRBAŞ ve Av. Sadrettin AĞIRBAŞ tarafından kurulmuştur.
İstanbul Barosu’na kayıtlı merhume Av.Emine AĞIRBAŞ 1966 yılında Düzce’de doğmuştur. Zonguldak Ticaret Lisesinden mezun olan Av. Emine AĞIRBAŞ, Yüksek tahsilini İstanbul Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.  Av. Emine AĞIRBAŞ mesleki hayatı boyunca sayısız dava kazanmış ve bu kazandığı davalarla sayısız emsal kararın oluşmasında etkili olmuştur.
Av. Sadrettin AĞIRBAŞ, merhume eşi Av. Emine AĞIRBAŞ gibi İstanbul Barosu’na kayıtlı, 1962 yılında Erzurum-Hınıs’ta doğmuştur. Hınıs Lisesi mezunu olan Av. Sadrettin AĞIRBAŞ, Yüksek tahsilini İstanbul Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Av. Sadrettin AĞIRBAŞ halen başarılı meslek hayatını devam ettirmekte ve birçok sivil toplum kuruluşundan kurucu üye, başkan ve yönetim kurulu üyesi olarak yer almaktadır.
AĞIRBAŞ HUKUK BÜROSUNDA  medeni, iş, ticaret, ceza, mülkiyet, icra-iflas, aile, gayrimenkul, patent, taşıma hukuku ve uluslararası hukuk konuları yer almaktadır.